Очищення стічних вод агрокомплексу
Контактна інформація
Постійно зростаюча необхідність повернення води до її природного кругообігу вимагає пильної уваги до методів її очищення. Існуючі санітарні норми наказують проводити очищення стічних вод від різних забруднень, що утворюються в технологічних процесах промислових підприємств агропромислового комплексу, а саме: ферм з вирощування великої рогатої худоби, свиней та курей, м’ясо та молочнопереробних підприємств, харчових виробництв та підприємств переробки напівфабрикатів , завислих речовин та ін.
Наша компанія має великий досвід у проектуванні та будівництві систем перекачування та очищення стічних вод даних підприємств.
Сучасні методи очищення стічних вод агропромислового комплексу визначаються складом стічних вод. Найбільш характерними забруднювачами стічної води є зважені речовини, загальний азот, фосфор, хлориди, жири, високий БПКповн і ГПК.
Сучасні методи очищення стічних вод, що застосовуються нашою компанією, є поєднаннями класичних схем очищення, розробками <ноу-хау> та ефективним енергозберігаючим обладнанням світових лідерів.
У стічних водах є різні домішки: пісок, глина (механічні забруднення), розчинені солі (хімічні забруднення), бактерії та віруси (біологічні забруднення). Залежно від їхнього складу застосовують різні способи очищення стічних вод.
Способи, залежно від своїх цілей, діляться такі групи: Механічні методи очищення стічних вод (застосовуються як перша стадія очищення, для освітлення води).
Видалення крупнодисперсних частинок:
При переведенні тваринництва на промислову основу щорічно країни на підприємствах АПК утворюється сотні мільйонів тонн гною та помітної маси. Скупчення гною та посліду, кількість якого часто значно перевищує природний потенціал біодеградації, призводить до серйозного загострення проблеми охорони навколишнього середовища: нітратного та мікробного забруднення ґрунтів, повітря, поверхневих та ґрунтових вод. Мікробне та загальне забруднення в районі розташування таких комплексів у багато разів перевищує природне тло.
Проблема ж утилізації відходів сільськогосподарського виробництва в Україні стоїть дуже гостро, оскільки аграрний сектор займає значне місце в економіці країни та є велика кількість тваринницьких комплексів.
Завдяки використанню нових прогресивних технологій, за останні роки значно збільшилося виробництво тваринницької продукції, що природно збільшує кількість гною та посліду. Результатом її роботи є рідкі гнойові та помітні стоки, які є найбільш екологічно небезпечними, а питання їх очищення, дегельмінтизації та утилізації займається наша організація <під ключ> починаючи з проектування та закінчуючи здаванням очисних споруд в експлуатацію.
В даний час пріоритетною складовою будь-якого проекту є те, щоб технології були енергозберігаючими, які не вносять екологічно шкідливих штучних продуктів у навколишнє середовище та не вимагати великих матеріальних витрат. Тому технологію очищення стоків можна вдосконалити та зменшити собівартість очищення 1 м3 стоків шляхом застосування у поєднанні з традиційними технологіями нових безреагентних методів, що дозволяють забезпечити очищення до вимог, що регламентуються існуючими нормативно-технічними документами.
Для охорони навколишнього середовища ми створюємо спеціальні схеми технологічних процесів, де відображаються замкнуті водооборотні цикли.
Отримати безкоштовну консультацію
Для отримання більш детальної інформації зв'яжіться з нами або залиште свої контактні дані і ми обов'язково Вам передзвонимо.
Залишити заявку