Екофлок» є:
– проектування, виготовлення, монтаж та введення в експлуатацію нових та реконструйованих існуючих очисних споруд:
– господарсько – побутової, виробничої та дощової каналізації,
– питної та технічної води з підземних та наземних джерел,
– заміну насосного та технологічного обладнання існуючих та новозбудованих КНС та НС з використанням енергозберігаючого обладнання GRUNDFOS, його обслуговування та ремонт;
– сучасні технології знезараження та повторного використання води.
В даний час фахівцями НІП ТОВ “Екофлок” розроблено та впроваджується на підприємствах водопровідно-каналізаційного господарства України технологія напірно-глибинної аерації, яка має дозвіл на використання в Україні Державної санітарно-епідемілогічної служби №05.03. 02-04/4854 01.02.2008 р.
Технологія напірно-глибинної аерації дозволяє повністю відмовитися від застосування лтросного обладнання (використовуються струменеві аератори), практично повністю дозволяє усунути можливість утворення застійних зон, дозволяє забезпечити необхідну кількість розчиненого кисню, забезпечує легку експлуатацію обладнання. Застосування технології напірно-глибинної аерації дозволяє зменшити витрати електроенергії в порівнянні з повітродувками в 3-6 разів, а в порівнянні з турбоаераторами в 6-10 разів. Лише за рахунок економії електроенергії
впровадження технології напірно-глибинної аерації окупається за 6-22 місяців. Крім того можливе збільшення навантаження на аеротенки, що призводить до додаткової економії. Одним із найбільш показових об’єктів пов’язаних із заміною системи аерації є очисні споруди каналізації ППВКГ м. Алушти. Заміна системи аерації призвела до зменшення споживання електроенергії у 5 разів, збільшивши продуктивність очисних споруд у 1,5 раза.
Приділяючи багато часу очищенню води, були розроблені та впроваджені, комбіновані споруди очищення в основу яких була покладена ідея об’єднання позитивних властивостей біологічних фільтрів (високі окислювальні та масообмінні властивості прикріпленої мікрофлори, життєстійкість та низькі енергетичні витрати на окислення забруднюючих речовин). ефект очищення, можливість глибокої мінералізації надлишкового мулу та можливість створення високої концентрації мулу в реакційному обсязі). Дані очисні споруди являють собою реактори ідеального змішування: стічна вода спочатку змішується з активним мулом в камері змішування, потім контактує з біоценозом біофільтра, потім рівномірно вводиться і перемішується з усім об’ємом аераційної зони і під кінець фільтрується через шар зваженого мулу знаходиться.
Конструкція цих споруд виключає проскок неочищених стічних вод і забезпечує високу якість очищення. При даній конструкції споруд біологічного очищення досягається необхідна якість очищення з мінімальними експлуатаційними витратами. Завдяки використанню полімерного завантаження – – забезпечується високий рівень ефективності застосування біофільтра за рахунок:
– великої питомої поверхні – до 200 м2/s3/м3s3
– великого об’ємного простору (96-98%) для контакту стічної рідини та повітря
– малої власної ваги – 30-35 кг/м3
– Великого терміну служби до 20 років
– несхильності до засмічення та закупорок
– мінімальні будівельні та експлуатаційні витрати.