FAQ
Відповідь: Дивлячись в яких умовах проводиться монтаж. Дренажна криниця зручна з точки зору експлуатації, але її монтаж дорожчий. Траншея набагато дешевше, тому для піщаного ґрунту ми рекомендуємо встановлення дренажної траншеї, для глин, суглинків – дренажний колодязь.
Відповідь: Якщо це короткочасне відключення електроенергії, то мікроорганізми дихають тільки розчиненим киснем, який якийсь час присутній (2-3 години). Якщо відключили електроенергію більш тривалий період, користуватися станцією можна, вона починає працювати у режимі септика, тобто. проводиться механічне очищення. При включенні електроенергії станція починає працювати у колишньому режимі. Якщо більш тривале відключення (наприклад, поїхали у відпустку), то зимовий період станцію потрібно спорожнити, у літній період станцію спорожняти не потрібно.
Відповідь: Все залежить від того, який тип ґрунту. Якщо глина, то треба робити піщану і гравійну подушку.
Відповідь: Фракції гравію потрібні більші.
Відповідь: Пісок вистилається шаром в 40-50 см, зверху шар гравію 20-30 см. Ширина траншеї 50 см (якщо копати вручну) або 70 см (по ширині ковша – якщо копати екскаватором). Довжина траншеї розраховується дома монтажу.
Відповідь: Якщо немає можливості під’їзду асенізаційної машини, то в станцію біологічного очищення встановлюється ерліфт, що дозволяє самостійно відкачуватися мул.
Відповідь: Якщо рівень залягання ґрунтових вод вище рівня монтажу колекторів і самої станції, то встановлюється станція оснащена насосом примусової відкачування з поплавковою камерою, а колектор, що відводить, додатково оснащується зворотним клапаном. При наповненні станції насос автоматично вмикається і перекачує воду в дренажну криницю або траншею.
Відповідь: Якщо станція монтується нижче глибини промерзання грунту, то утеплювати станцію не потрібно. Якщо ж станція встановлюється вище рівня промерзання грунту, то колектор, що підводить і відводить, закривають утеплювачем. Повітряний шланг та станцію утеплювати не обов’язково.
Відповідь: Можна.
Відповідь: Щоб станція не замерзла, встановлювати її потрібно нижче рівня промерзання грунту.
Відповідь: Якщо сміття органічне, то нічого робити не потрібно, все спокійно переробляється. Якщо ж це полімерна плівка та інше сміття, що не розкладається, то видаляємо механічно. Якщо сміття потрапило у вторинний відстійник і робочий процес не впливає, можна прибирати під час обслуговування станції при відкачуванні осаду.