Фільтруючі системи
Контактна інформація
НІП ТОВ «Екофлок» виготовляє з поліетилену підземні фільтруючі системи тунельного типу, закритого з обох боків. Тим самим формується підземний простір зі значним обсягом для акумуляції та поступового дренування стічної води від нижньої поверхні тунелю і до самого верху. Фільтруюча система мають можливість 100% використання внутрішнього обсягу, а в порівнянні з традиційними системами дозволяють заощаджувати більш ніж 2/3 обсягу земляних робіт. Очищені стічні та дощові води можуть окремо надходити як через верх, так і у бічні отвори у пластикових кришках. Фільтруюча система набирається секціями необхідної довжини та обсягу і складається з трьох частин: безпосередньо початкової секції (вхідної), проміжних і кінцевої секції. Початкова секція має вхідний патрубок для припливу води і може підключатися трубопроводами до розміру DN300. Кінцева секція має вихід під дихальну трубку та розташовується в кінці, що дозволяє зібрати стабільну та закінчену систему з мінімальними накладними витратами. Система дуже легко збирається. Транспортні витрати мінімальні, оскільки конструкції мають невелику вагу.
– ефективне будівництво, реальна економія часу
– мінімальні інсталяційні витрати
– Мінімальні транспортні витрати,
– хороша здатність при транспортних навантаженнях
– 100% використання акумуляційного простору
– тривалий термін служби виробу із поліетилену.
Технічні характеристики:
Матеріал: поліетилен (HDPE)
Розмір секції:
ширина 500 мм,
висота 600 мм, довжина 3000 мм.
Об’єм секції:
0,81 м3
Вага секції 18,5 кг.
Максимальна довжина для фільтрування очищених господарсько-побутових стічних вод 22 м-коду, дощових до 100 м-коду в одному напрямку.
· P.S. Якщо у Вас є проблеми, пов’язані з водою – ми завжди раді Вам допомогти. Для отримання більш детальної інформації щодо можливостей нашої організації просимо відвідати наш сайт www.ecoflock.com.ua.
Для відведення очищеної стічної води компанія Екофлок розробила спеціальний дренажний тунель, один блок (вага 18,5 кг) замінює 700 кг гравію або 11-14 м дренажної труби. Умови використання нашої системи – ґрунт має бути не глиняний, а також відстань до ґрунтових вод не менше 90 см. Фільтрувальна здатність 1 м2 на якому розміщується фільтрувальний блок до 110 л/добу (в піщаних ґрунтах).
Посібник з монтажу:
Відстань до будівель не менше 7 м
Відстань до ґрунтових вод не менше 90 см
Для відведення очищених стічних вод глибина установки фільтруючих систем не повинна перевищувати 1,20 м.
Труби встановлюються з торця тунелю. Для цього є торцеві секції, в яких фрезою вирізається отвір потрібного діаметра (або спочатку патрубок необхідного діаметра може бути вмонтований нами). Труби, що подають, заглиблені в секціях приблизно на 100 мм від верху. Необхідно, щоб кожна лінія фільтрації була обладнана випуском повітря (для цього вирізається фрезою отвір необхідного діаметру і вставляється вентиляційна труба).
Горизонтальну плоску зону охоплення котловану спочатку необхідно заповнити гравію (30 см, розмір фракції 20/40 без відсіву). Фільтруючі системи необхідно розмістити на гравій, і вони повинні з’єднуватись в одну лінію. Щоб захистити модулі від забруднення, їх можна повертати до геотекстилю. Геотекстиль повинен перекривати кінці модулів мінімум на 30 см. Далі слід послідовно заповнити котлован шар за шаром ґрунтом або сумішшю ґрунту з гравієм. Якщо ви хочете посіяти газон поверх покриття, систему в такому випадку необхідно загорнути у водонепроникну плівку або глину шаром приблизно 10 см, інакше газон над покриттям швидше висихатиме, ніж решта його частини.
Отримати безкоштовну консультацію
Для отримання більш детальної інформації зв'яжіться з нами або залиште свої контактні дані і ми обов'язково Вам передзвонимо.
Залишити заявку