Аераційні системи
Контактна інформація
Наша компанія НІП ТОВ “Екофлок” представляє на ринку України аераційні системи для очищення вод фірми GUMMI JAGER (Німеччина) та власного виробництва НІП ТОВ “Екофлок”
Основні витрати на біологічне очищення стоків (в аеротенках) посідає електроенергію.
Заробітна плата, ремонт обладнання, витрати на утримання будівель компресорної, як правило, значно менші від цих витрат. Висока витрата електроенергії зумовлена великою витратою повітря на аерацію. Зменшення витрати повітря на 1 куб.м стоків – найбільш ефективний шлях зниження собівартості очищення. Домогтися цього за допомогою суто технічних рішень, шляхом встановлення ефективних систем вирішальні основні завдання аерації суміші стічної води та активного мулу. Всі відомі системи аерації, які застосовуються в будь-яких конструкціях аеротенків, повинні вирішувати два основні завдання:
1. виключити дефіцит кисню
2. виключити випадання активного мулу в зоні аерації
Згідно з даними різних досліджень (професора, доктора наук Рєпіна Б.Н. заочн. інститут <КОМГОСП> м. Москва, професора, доктора наук Скірдова І.В. інститут <ВОДГЕО> м. Москва, професора, доктора наук Разумовських Еге. С. АКХ імені Панфілова, професора, доктора наук Мішуков Б. Р. Ленінградський Університет) пневматична система аерації має середню ефективність роботи з розчинення кисню ККД = 30-40%.
Враховуючи дані досліджень по роботі системи аерації струминно-напірного типу на КОС м. Алушти, коефіцієнт використання масопереносу збільшується в 1,1-1,25 рази (у порівнянні з пневматичною системою аерації) і досягає середня ефективність роботи з розчинення кисню ККД = 40-50%.
Блок струменево-напірної аерації складається з:
1. основного робочого агрегату – насоса з високим ККД і низькими енерговитратами на перекачування великої кількості рідини
2. напірних аераторів – не менше 4 шт виготовлених із сталі та покритих антикорозійним покриттям
3. глибинним трубопроводом напряму потоку
4. потоконаправляючих мішалок
Система аерації струминно-напірного типу заснована на подачі в аеротенк повітря, що захоплюються струменями води за рахунок ежекції (розрядження) повітря в дифузорі аератора. При цьому забір суміші активного мулу та стічної рідини проводиться безпосередньо з аеротенку спеціальними муловими насосами з відносно низькою частотою обертання електродвигуна, що дозволяє виключити руйнування структури пластівців активного мулу. Насичення повітрям води відбувається в аераторі розташованому над поверхнею води, після чого водо-повітряна суміш подається по трубопроводу в низ аеротенка під певним кутом створюючи необхідний напрямок руху рідини в аеротенці. Потік енергії, що утворюється при залученні водо-повітряної суміші на дно аеротенка і робота потоконаправляючих мішалок дозволяє не тільки створити об’ємне перемішування, але і запобігає швидкому підйому бульбашок повітря на поверхню води, в результаті вони піднімаються на поверхню злегка горизонтально, таким чином, збільшується час контакту води та повітря.
Аераційні системи – призначені для дрібнопухирчастої аерації активного мулу в системах біологічного очищення стічних вод. Дискові або трубчасті аератори – це елемент, через який надходить повітря в ємності очисних споруд від компресорного обладнання.
Аератор є поліетиленовою трубною арматурою, з мембраною з еластичної гуми EPDM. По всій площі полімерної плівки нанесені мікроскопічні прорізи. При подачі тиску, плівка розправляється, струшуючи з себе біонарости, прорізи починають відкриватися, випускаючи в товщу води мільйони крихітних бульбашок повітря. При відключенні подачі повітря всі прорізи закриваються, плівка зморщується, доступу води всередину аератора не відбувається. Таким чином, ми бачимо, що з кожним включенням подачі повітря відбувається процес самоочищення поверхні плівки, що впливає на унікальні характеристики надійності та довговічності. Десятирічна історія використання цих аераторів показала виняткову надійність та дуже високу інтенсивність їх використання. Сьогодні ми можемо впевнено сказати, що термін служби у цих аераторів не менше 5-ти років. І це не межа.
Переваги дрібнопухирчастих аераційних систем з трубними елементами в порівнянні з існуючими дірчастими трубами і плитами:
Якщо у Вас є проблеми, пов’язані з водою – ми завжди раді Вам допомогти.
Отримати безкоштовну консультацію
Для отримання більш детальної інформації зв'яжіться з нами або залиште свої контактні дані і ми обов'язково Вам передзвонимо.
Залишити заявку